Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kosztorys ING do kredytu hipotecznego.. problem

Witam serdecznie wszystkich.

Mam problem z wypełnieniem kosztorysu wymaganego przez nasz bank do kredytu hipotecznego. Ma ktoś może wzór jak prawidłowo powinien być wypełniony?

Zacząłem robić kosztorys własny, czyli liczenie wszystkiego na "piechotę" tj. Z kalkulatora budowlanego niestety w tym z ING nic nie łapie a zależy mi na czasie by szybko złożyć wniosek.

 

Odpowiedz
0 Lajków
OneMan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-05-2019
Wiadomość 1 z 3 (5 502 wyświetleń)

Re.: Kosztorys ING do kredytu hipotecznego.. problem

Również mieliśmy ten problem, nie wiedzieliśmy czy dobrze szacujemy kwoty, jednak przy składaniu wniosku zaproponowano nam wypełnienie kosztorysu elektronicznie. Z pomocą pracownika banku uzupełniliśmy kilka wartości takich jak wkład własny czy powierzchnię użytkową, aplikacja przeliczyła kosztorys, a my zweryfikowaliśmy te kwoty tak, aby dokończyć budowę na zamierzonym standardzie i uzyskać planowaną kwotę kredytu. Taki wydrukowany kosztorys dołączyliśmy do wniosku.
Odpowiedz
0 Lajków
FORKOL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
13-05-2019
Wiadomość 2 z 3 (5 348 wyświetleń)

Re: Re.: Kosztorys ING do kredytu hipotecznego.. problem

Wystarczy, że w kosztorysie podasz:

  • na jaki cel potrzebne są pieniądze,
  • czy dom będzie miał piwnicę oraz garaż,
  • do jakiego stanu chcesz wykończyć dom: deweloperski/pod klucz,
  • w jakim województwie się budujesz,
  • jaka będzie powierzchnia użytkowa domu,
  • jaka jest wartość działki.

Otrzymasz wtedy automatycznie modelowy kosztorys w kolumnie "szacunkowo wg ING". Jeżeli kwota na wykonanie jakiegoś elementu budowy będzie dla Ciebie za mała w kolumnie obok "Twoje obliczenia" możesz ją zmienić.
 

W przypadku pytań  zapraszamy do kontaktu ze specjalistą hipotecznym, u którego będziesz składać wniosek.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (5 318 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ugoda po wypowiedzeniu pożyczek

Dobry wieczór,
Aktualnie kończy mi się okres wypowiedzenia pożyczki jaką posiadam w ING. Bank z tzw. ważnych przyczyn wypowiedział mi umowę rachunku bankowego gdyż nie prowadzi obecnie takiego produktu...

18-12-2025
Re.: FWK - co zaliczać do dochodów

Witam

zgodnie z moją interpretacją po konsultacji z ośrodkiem pomocy społecznej :
1: zwrot podatku (ulga na dzieci, nadpłacony podatek) jeżeli nie przekracza 5 krotności 823 zł to nie zalicza się do doc

...

16-12-2025
Re: Konsolidacja kredytu gotowkowego pod hipoteke

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. W tej sprawie umówi się z nimi na rozmowę. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole st

...

16-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy