Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kosztorys ING do kredytu hipotecznego.. problem

Witam serdecznie wszystkich.

Mam problem z wypełnieniem kosztorysu wymaganego przez nasz bank do kredytu hipotecznego. Ma ktoś może wzór jak prawidłowo powinien być wypełniony?

Zacząłem robić kosztorys własny, czyli liczenie wszystkiego na "piechotę" tj. Z kalkulatora budowlanego niestety w tym z ING nic nie łapie a zależy mi na czasie by szybko złożyć wniosek.

 

Odpowiedz
0 Lajków
OneMan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-05-2019
Wiadomość 1 z 3 (4 010 wyświetleń)

Re.: Kosztorys ING do kredytu hipotecznego.. problem

Również mieliśmy ten problem, nie wiedzieliśmy czy dobrze szacujemy kwoty, jednak przy składaniu wniosku zaproponowano nam wypełnienie kosztorysu elektronicznie. Z pomocą pracownika banku uzupełniliśmy kilka wartości takich jak wkład własny czy powierzchnię użytkową, aplikacja przeliczyła kosztorys, a my zweryfikowaliśmy te kwoty tak, aby dokończyć budowę na zamierzonym standardzie i uzyskać planowaną kwotę kredytu. Taki wydrukowany kosztorys dołączyliśmy do wniosku.
Odpowiedz
0 Lajków
FORKOL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
13-05-2019
Wiadomość 2 z 3 (3 856 wyświetleń)

Re: Re.: Kosztorys ING do kredytu hipotecznego.. problem

Wystarczy, że w kosztorysie podasz:

  • na jaki cel potrzebne są pieniądze,
  • czy dom będzie miał piwnicę oraz garaż,
  • do jakiego stanu chcesz wykończyć dom: deweloperski/pod klucz,
  • w jakim województwie się budujesz,
  • jaka będzie powierzchnia użytkowa domu,
  • jaka jest wartość działki.

Otrzymasz wtedy automatycznie modelowy kosztorys w kolumnie "szacunkowo wg ING". Jeżeli kwota na wykonanie jakiegoś elementu budowy będzie dla Ciebie za mała w kolumnie obok "Twoje obliczenia" możesz ją zmienić.
 

W przypadku pytań  zapraszamy do kontaktu ze specjalistą hipotecznym, u którego będziesz składać wniosek.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 826 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy