Odpowiedz

ING Bank Hipoteczny

Dzień dobry, w związku z tym, że mój kredyt hipoteczny został przeniesiony do ING Banku Hipotecznego, zostałam pozbawiona możliwości skrócenia okresu kredytowania przez aplikację. Przeniesienie kredytu nie miało wpływać na jego obsługę itd. to jak to w końcu jest?
Lydka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
13-05-2023
Wiadomość 1 z 3 (1 369 wyświetleń)

Re.: ING Bank Hipoteczny

Też jestem ofiarą takiej sytuacji. Tylko, że mnie przeniesiono przed umożliwieniem skrócenia okresu kredytu z poziomu aplikacji. Według mnie jest do działanie celowe i ze szkodą na rzecz konsumenta. Umawianie aneksu czasami zajmuje masę czasu, a dodatkowo wymaga czasu na dotarcie do placówki - w konkretnym terminie na za 2-3 tygodnie - zwykle w czasie swojej pracy. Gdy z poziomu aplikacji można to zrobić w chwilę o dowolnej porze. Wyczuwam cwany wybieg w celu zniechęcania do skracania okresu.
Wymówka konsultanta - bo wymaga to dodatkowej integracji różnych systemów - może to i prawda, ale dla mnie jako konsumenta jest to działanie zniechęcające do skracania okresu kredytu - czyli niekorzystnego rozporządzania majątkiem. Jak dla mnie temat dla UOKIK - poszło już zgłoszenie.
Odpowiedz
0 Lajków
kuciu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
15-12-2021
Wiadomość 2 z 3 (731 wyświetleń)

Re: ING Bank Hipoteczny

Cały czas trwają prace nad wprowadzeniem tego procesu w Moim ING także dla klientów, których kredyt hipoteczny został przeniesiony do ING Banku Hipotecznego. Gdy to się stanie, to udostępnimy taką informację. 
Obecnie można skorzystać z standardowej ścieżki z bezpłatnym aneksem. Po wykonaniu nadpłaty należy zadzwonić do nas na infolinię i zamówić aneks, który przygotujemy do 10 dni roboczych. 
Następnie umawiamy spotkanie w oddziale banku, gdzie aneks muszą podpisać wszyscy kredytobiorcy w jednym czasie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1035
206
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (666 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Inwestowanie - od czego zacząć?

Czy ktoś inwestował w zasoby naturalne, takie jak metale szlachetne, ropa naftowa i inne minerały? Czy istnieją jakieś pułapki związane z ustawodawstwem? Znalazłem tylko https://nationalwealth.pl/ jak

...

01-06-2023
Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Prosimy, spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (cookiesy) lub skorzystaj z okna prywatnego (incognito). Jeśli to nie pomoże, to prosimy zgłoś nam tę sytuację pod numerem 32 357 00 69.

01-06-2023
Re: Komórka lokatorska

Jeśli komórkę lokatorską kupujesz z własnych środków, nie mamy tutaj żadnych przeciwskazań. Natomiast na akcie notarialnym musi być wyszczególniona informacja o mieszkaniu oraz o komórce, wraz z ceną

...

01-06-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy