Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Hipoteka - założenie księgi wieczystej - Warszawa

Witajcie.

Piszę w sprawie założenia księgi wieczystej w Warszawie WA1M. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe.

W sierpniu wziąłem kredyt, notariusz wystąpił o założenie KW i wpisu do hipoteki.

Pod koniec stycznia, za pośrednictwem infolinii wystąpiłem o wydłużenie terminu spełnienia warunków (wniosek określany mianem 'covidowym').

Obecnie wymagalność mija mi 01.04.2022.

Wnioskowałem do sądu za pośrednictwem epuap ale zostałem bez żadnej odpowiedzi.

Co mam zrobić (tak wiem, skontaktować się z infolinią), jakie jest wasze doświadczenie?

Nie ukrywam, nie chcę płacić za aneks do umowy tylko z tego względu, iż nie jest to moja wina. Nie mam żadnej siły oraz znajomości aby przyspieszyć proces zakładania KW.

Ciągle zerkam na KW nieruchomości gruntowej, ale niestety mój lokal ciągle nie został wyodrębniony.

Odpowiedz
0 Lajków
conan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
12-07-2021
Wiadomość 1 z 1 (431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Robót inwestycyjny

Witam. Założyłem robota inwestycyjnego, wpłaciłem 1000zł i ... no właśnie stan funduszy pokazuje mi na 0zł. Po jakim okresie czasu zobaczę zakupione produkty? Dodam, że minęły 3 dni od momentu podpisa...

02-07-2022
Wypłata euro

Czy z konta walutowego można wypłacić gotówkę w euro czy następuje przewalutowanie na złotówki?

02-07-2022
Zajęcie komornicze

Witam, chodzi mi o kwotę wolna od zajęcia , bo jak można z 1600 zł wypłaty potracić ponad 600 zł ? Gdzie jest za to odpowiedzialny pracownik ? Jak z kolejnej wypłaty ok 2300 można potracić 1200 zł, kw

...

02-07-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy