Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Podział drugiej transzy - kredyt hipoteczny

Dzień Dobry,

jestem przed wypłatą drugiej transzy kredytu hipotecznego na budowę domu. Czy jest możliwość aneksowania umowy i podzielenia drugiej transzy kredytu na 2 lub 3 mniejsze?Staram się finansować budowę również z własnych środków, nie chcę brać drugiej transzy w tak wysokiej kwocie 350-400 tys żeby leżała odłogiem na rachunku- z oczywistych względów. Wolałabym podzielić transze nawet na 2 mniejsze wypłaty.

Odpowiedz
0 Lajków
miumiu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (603 wyświetleń)

Re: Podział drugiej transzy - kredyt hipoteczny

Nie dopuszczamy możliwości podzielenia drugiej transzy. Będziemy mogli udostępnić Ci tylko pełną kwotę ustaloną w umowie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
430
102
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (555 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Ja zrobiłem podobnie tzn zawiesiłem na razie ratę sierpniową i wrześniową. Nie wyobrażam sobie ze nie będę mógł zawiesić kolejnych. Zobaczę jaka opcja pojawi się po terminie zapadalności raty tj po 15...

13-08-2022
Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

"Dodam, że przesunięcie dnia płatności nie zwalnia Cię z obowiązku spłaty raty w miesiącu, w którym składasz wniosek"

Za taka radę to ja dziękuję... bo akurat spłacam raty zgodnie z harmonogramem, i m

...

13-08-2022
Re: Zmiana harmonogramu spłat pożyczki gotówkowej

Wniosek o zmianę dnia płatności raty możesz złożyć w placówce bankowej - miejscu spotkań, najpóźniej dzień przed płatnością obecnej raty. Taki aneks jest bezpłatny.
Jeśli masz pożyczkę wspólnie z drugą

...

13-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy