Odpowiedz

Fundusz wsparcia kredytowego

Witam, jaki podać dochód z działalności gospodarczej, która jest na karcie podatkowej? Rozliczenie roczne tylko PIT16A.
Czy na rozdzielności majątkowej i kredyt udzielony na małżonka trzeba wykazać dochód drugiego małżonka, który jest na umowie o pracę.
Odpowiedz
0 Lajków
PannaMigotka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 220 wyświetleń)

Re: Fundusz wsparcia kredytowego

W przypadku prowadzonej działalności gospodarczej należy podać dochód z ostatniego rozliczonego PIT, więc jeśli rozliczasz się na podstawie PIT16A, możesz przedstawić nam ten dokument. Natomiast rozdzielność majątkowa w kontekście Funduszu Wsparcia Kredytobiorców nie jest brana pod uwagę, jeśli tworzycie wspólne gospodarstwo domowe.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
594
127
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 058 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Rozpatrzenie wniosku

Nigdy z ING - ja ponad 6 tygodni czekam i nic.

28-03-2025
Re.: Kredyt hipoteczny - czas decyzji

Ja czekam 6 tygodni - cisza - ten bank to dramat - nie polecam

28-03-2025
Dramat - procesowanie wniosku ponad 6 tygodni i cisza

Dzień dobry. 
Postanowiłem napisać na tym forum aby przestrzec przed ofertą państwa banku. Złożyłem wnioski kredytowe na kredyt hipoteczny w 3 różnych bankach.
W PKO i mBanku po niecałych 4 tygodniach d

...

28-03-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy