Odpowiedz

Fundusz wsparcia kredytowego

Witam, jaki podać dochód z działalności gospodarczej, która jest na karcie podatkowej? Rozliczenie roczne tylko PIT16A.
Czy na rozdzielności majątkowej i kredyt udzielony na małżonka trzeba wykazać dochód drugiego małżonka, który jest na umowie o pracę.
Odpowiedz
0 Lajków
PannaMigotka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 806 wyświetleń)

Re: Fundusz wsparcia kredytowego

W przypadku prowadzonej działalności gospodarczej należy podać dochód z ostatniego rozliczonego PIT, więc jeśli rozliczasz się na podstawie PIT16A, możesz przedstawić nam ten dokument. Natomiast rozdzielność majątkowa w kontekście Funduszu Wsparcia Kredytobiorców nie jest brana pod uwagę, jeśli tworzycie wspólne gospodarstwo domowe.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
621
129
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 644 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Czasy procesowania w formacie Easy hipo

Każdy wniosek rozpatrujemy indywidulanie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji w tej sprawie, prosimy o kontakt z doradcą, u którego złożyłeś wniosek.

27-02-2026
Re: Koniec okresu stałej stopy

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami hipotecznymi w tej sprawie. Na spotkanie możesz umówić się za pomocą naszej strony www.ing.pl/kontakt lub na czacie w Moje ING, po zalogowaniu. 

27-02-2026
Czasy procesowania w formacie Easy hipo

Witam, 

Nigdzie nie mogę znaleźć czasów procesowania kredytu hipotecznego w formule Easy Hipo. Ile aktualnie czasu po złożeniu wniosku trzeba czekać na decyzję? I ile kolejne kroki mogą zająć czasu?

27-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy