Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców a zdolność kredytowa

Czy skorzystanie z FWK powoduje późniejsze problemy z uzyskaniem nowego kredytu? Powiedzmy, że mam kredyt i korzystam z FWK. Sprzedaje mieszkanie, zamykam kredyt i spłacam FWK. Czy to, że korzystałem ze wsparcia FWK wpływa negatywnie na moją ocene gdybym chciał wziąć kolejny kredyt hipoteczny w ING?
Odpowiedz
0 Lajków
Yaeris
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (285 wyświetleń)

Re.: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców a zdolność kredytowa

Fundusz Wsparcia Kredytobiorcy przeznaczony jest dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i muszą spłacać raty kredytu mieszkaniowego. W konsekwencji może oznaczać wyłączenie kredytobiorcy z akcji kredytowych, co najmniej na czas trwania wypłaty wsparcia i może mieć wpływ na wnioski rozpatrywane po zakończeniu programu wsparcia.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
329
64
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (181 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak loginu do konta w umowie

Witam, mam konto Mobi 13-17 na ING. Zepsuł mi się telefon, a nie pamiętam loginu. Sprawdziłam umowy o moje konto, ale rubryka, w której powinien znajdować się login do mojego konta jest pusta. Proszę

...

30-06-2024
Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Chciałbym podzielić się swoją negatywną opinią na temat obsługi klienta w ING. Dwa miesiące temu otrzymałem informację od banku z prośbą o złożenie oświadczenia na czym polega moja działalność gospoda

...

30-06-2024
Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w mo...

29-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy