Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców a zdolność kredytowa

Czy skorzystanie z FWK powoduje późniejsze problemy z uzyskaniem nowego kredytu? Powiedzmy, że mam kredyt i korzystam z FWK. Sprzedaje mieszkanie, zamykam kredyt i spłacam FWK. Czy to, że korzystałem ze wsparcia FWK wpływa negatywnie na moją ocene gdybym chciał wziąć kolejny kredyt hipoteczny w ING?
Odpowiedz
0 Lajków
Yaeris
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (252 wyświetleń)

Re.: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców a zdolność kredytowa

Fundusz Wsparcia Kredytobiorcy przeznaczony jest dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i muszą spłacać raty kredytu mieszkaniowego. W konsekwencji może oznaczać wyłączenie kredytobiorcy z akcji kredytowych, co najmniej na czas trwania wypłaty wsparcia i może mieć wpływ na wnioski rozpatrywane po zakończeniu programu wsparcia.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
329
64
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (148 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Oczywiście, temat przewija się od lat, a do tej pory żadnych zmian. 

 

Jeżeli ING tak bardzo kocha maskowane hasła, to niech jest zostawi, ale da możliwość zmiany innym użytkownikom.

 

Oczywiście, że mask

...

28-06-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Dzień dobry,

 

Proszę o aktualne informacje o tym, jakie warunki zatrudnienia musi spełnić osoba zatrudniona w oparciu o umowę o pracę na czas określony, zainteresowana kredytem hipotecznym.

 

Dziękuję.

 

P

...

28-06-2024
Re.: Awaria

Witaj,
występowały problemy z działaniem niektórych usług w Moim ING oraz kart. Teraz już możesz realizować transakcje kartą. Nadal możesz nie widzieć wszystkich swoich transakcji w historii.

Przeprasz

...

27-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy