Odpowiedz

Działka w darowiznie

Witam ,
3 msc temu dostałem działkę w darowiznę od dziadków , jesteśmy na etapie pozwoleń , planujemy w kwietniu wylać fundamenty I starać się o kredyt , czy działka w darowiznie jest u panstwa honorowana jak wklad wlasny ?
Odpowiedz
0 Lajków
Przemek1994
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
09-05-2021
Wiadomość 1 z 4 (1 770 wyświetleń)

Re: Działka w darowiznie

Miło nam czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli będziesz właścicielem działki, to jak najbardziej będziemy mogli ją wziąć pod uwagę jako wkład własny Emotikon: Szczęśliwy
Zapraszamy do złożenia wniosku.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 702 wyświetleń)

Re: Działka w darowiznie

Jeszcze jedno pytanko, czy jeżeli wykonane na niej części prac tj fundamenty ściany itp , to czy na podstawie zdjęć bedzie to brane pod uwagę do wkłady własnego ?
Z góry dziękuję, za pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
Przemek1994
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
09-05-2021
Wiadomość 3 z 4 (1 672 wyświetleń)

Re: Działka w darowiznie

Nie będziemy Cię prosili o zdjęcia, ale weźmiemy pod uwagę działkę oraz zakres wykonanych prac, do wkładu własnego. Wartości przyjmiemy z operatu szacunkowego oraz Twojego oświadczenia. W trakcie analizy przyjedzie do Ciebie rzeczoznawca majątkowy, żeby potwierdzić te wartości. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
411
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 618 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Mając ważny dokument tożsamości możesz śmiało korzystać z naszej oferty. Dopiero w momencie jeśli dowód straci ważność, to nie założysz nowego produktu Emotikon: Szczęśliwy 

30-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub z naszą infolinią. Przekażemy indywidualne zgłoszenie do działu IT. 

30-04-2024
Re: Re.: Bankomat wciągnął moje pieniadze

Cieszymy się, że udało się sprawę wyjaśnić.

30-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy