Odpowiedz

Działka w darowiznie

Witam ,
3 msc temu dostałem działkę w darowiznę od dziadków , jesteśmy na etapie pozwoleń , planujemy w kwietniu wylać fundamenty I starać się o kredyt , czy działka w darowiznie jest u panstwa honorowana jak wklad wlasny ?
Odpowiedz
0 Lajków
Przemek1994
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
09-05-2021
Wiadomość 1 z 4 (1 743 wyświetleń)

Re: Działka w darowiznie

Miło nam czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli będziesz właścicielem działki, to jak najbardziej będziemy mogli ją wziąć pod uwagę jako wkład własny Emotikon: Szczęśliwy
Zapraszamy do złożenia wniosku.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 675 wyświetleń)

Re: Działka w darowiznie

Jeszcze jedno pytanko, czy jeżeli wykonane na niej części prac tj fundamenty ściany itp , to czy na podstawie zdjęć bedzie to brane pod uwagę do wkłady własnego ?
Z góry dziękuję, za pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
Przemek1994
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
09-05-2021
Wiadomość 3 z 4 (1 645 wyświetleń)

Re: Działka w darowiznie

Nie będziemy Cię prosili o zdjęcia, ale weźmiemy pod uwagę działkę oraz zakres wykonanych prac, do wkładu własnego. Wartości przyjmiemy z operatu szacunkowego oraz Twojego oświadczenia. W trakcie analizy przyjedzie do Ciebie rzeczoznawca majątkowy, żeby potwierdzić te wartości. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
409
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 591 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy