Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dokumenty do wpisu hipoteki do KW

Witam,
Prośba o informację czy to bank przygotowuje wniosek o wpis hipoteki do KW wraz z wymaganymi załącznikami i przekazuje dokumenty kredytobiorcom celem złożenia we właściwym Sądzie?
Odpowiedz
0 Lajków
Iza94
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-04-2021
Wiadomość 1 z 3 (4 054 wyświetleń)

Re.: Dokumenty do wpisu hipoteki do KW

U nas załatwiał to notariusz. I to potem szło do banku (dowód, że wniosek został złożony bądź zostanie złożony).
Odpowiedz
0 Lajków
weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (4 026 wyświetleń)

Re: Dokumenty do wpisu hipoteki do KW

@Iza94 Najpierw powinnaś dostarczyć nam akt notarialny. Zrobisz to w Moim ING (Kredyty/Kredyt hipoteczny/Wnioski/Potwierdzenie warunków umowy) lub w oddziale banku. Do 14 dni roboczych otrzymasz informację zwrotną dotyczącą przesłanych dokumentów, w Moim ING w zakładce Wiadomości. Po zatwierdzeniu aktu notarialnego, przygotujemy komplet dokumentów do 14 dni. Kiedy będą gotowe, skontaktuje się z Tobą specjalista, z którym podpisywałeś umowę. Wtedy umówicie się na odbiór dokumentów w oddziale Emotikon: Szczęśliwy Później, otrzymane dokumenty składasz w sądzie. W przypadku rynku pierwotnego, o wpis może wystąpić notariusz, u którego załatwiasz swoją sprawę.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (3 963 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy