Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt przed ślubem, akt notarialny po.

Dzien dobry. Jakiś czas temu podpisałem umowę przedwstępna i wziąłem kredyt na wybudowanie domu. Kredyt jest w trakcie wypłaty, dom w trakcie budowy.

Między czasie z narzeczoną weźmiemy ślub, najprawdopodobniej przed aktem przeniesienia własności.
Czy należy dopisać żonę do umowy kredytowej, tak aby na akcie widniała jako współwłaściciel nieruchomości czy nie ma takiej potrzeby? Nie planujemy intercyzy.
Odpowiedz
0 Lajków
Paftop
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 816 wyświetleń)

Re: Kredyt przed ślubem, akt notarialny po.

Nie musisz dopisywać żony do umowy kredytowej Emotikon: Szczęśliwy Możesz jednak dopisać ją jako współwłaściciela nieruchomości. Wtedy będziemy potrzebować akt ślubu. Po około miesiąca od dostarczenia aktu będziesz musiał podpisać dokumenty odnośnie polisy w oddziale naszego banku

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 753 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy