Odpowiedz

Dobranie kredytu

Dzień dobry
Mam pytanie odnośnie kredytu hipotecznego wypłacanego w transzach dla dewelopera. Czy po wypłacie ostatniej transzy kredytu gdybym chciał dobrać kwotę typu 50tys muszę składać nowy wniosek czy można do zrobić poprzez aneks do poprzedniej umowy? Mogę prosić o wyjaśnienie jak wygląda proces?
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
2
09-07-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 620 wyświetleń)

Re: Dobranie kredytu

W opisanej przez Ciebie sytuacji nie ma możliwości dobrania pieniędzy do kredytu hipotecznego. Jeśli zależy Ci na kwocie 50 000 zł, możesz złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową na dowolny cel.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 4 (2 562 wyświetleń)

Re: Dobranie kredytu

A mam pytanie czy istnieje możliwość po wypłacie ostatniej transzy refinansowanie kredytu w tym samym banku czyli ING tzn składam nowy wniosek kredytowy na mieszkanie plus remont?
Odpowiedz
0 Lajków
kowalik_mariusz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
2
09-07-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 490 wyświetleń)

Re: Dobranie kredytu

@kowalik_mariusz Chcemy Ci udzielić pełnej prawidłowej informacji, dlatego musimy sprawdzić dla Ciebie szczegóły samego wniosku. Skontaktuj się z nami w tej sprawie na numer 32 357 00 57 lub podejdź do naszego oddziału.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 380 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy