Odpowiedz

Re: Re.: Decyzja wstepna

Nie, no z tymi dodatkowo zatrudnionymi osobami to lekka przesada - ty myślisz, że kto będzie ich wdrażał? Zapewne twój obecny analityk. Czas oczekiwania się wydłuży, a nie skróci.

Odpowiedz
0 Lajków
dalena
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
45
13
17-11-2020
Wiadomość 21 z 27 (3 928 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja wstepna

Nie wiem jak to wyglada w ING ale w innych bankach sa cale procesy szkoleniowe i nie zabiera sie ludzi z pierwszej linii do szkolenia nowych. 

Odpowiedz
0 Lajków
Marco123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
2
07-04-2020
Wiadomość 22 z 27 (3 907 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja wstepna

wlasnie wskoczyl 5 listopad.

Marco123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
2
07-04-2020
Wiadomość 23 z 27 (3 879 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja wstepna

Tak to prawda. Jednak mój wniosek nie zmienił statusu.
Mam dziś dzień wolnego i zamiast odpocząć to siedzę i czekam i czekam i się tylko denerwuje..
Odpowiedz
0 Lajków
Aidulakxdd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
0
26-11-2020
Wiadomość 24 z 27 (3 874 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja wstepna

Ja złożyłam wniosek 29.10 wraz z operatem
2.11. wszedł w Analizę
28.11 dostałam wstępna decyzje i poproszono o jakiś dokument od dewelopera.

Jak dla mnie to trochę przeciąganie wszystkiego. Na stronie był czas analizy "do 16 dni roboczych" i kiedy już minął 17 dzień, stwierdziłam, że to chyba dobry znak bo od razu analizują całość wniosku więc i dłużej może im zejść.
Ale jednak nie. Zmieniono czas oczekiwania na 18 dni i tego dnia poproszono nas o dodatkowy dokument.

Zastanawiam się ile teraz każą nam czekać.
Odpowiedz
0 Lajków
Anita3
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
06-11-2020
Wiadomość 25 z 27 (3 731 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja wstepna

@Anita3, jeśli operat już dostarczałaś do wniosku to dokument od dewelopera może być ostatnim jakim bank prosi (w decyzji finalnej zazwyczaj jest analizowana nieruchomosc) i po dostarczeniu/uzupełnieniu tego dokumentu będziesz mieć decyzje ostateczną. Oczywiście czasy uzupełnień dokumentów też są podawane na stronie więc warto się skontaktować z deweloperem i poprosić o dokument o który prosi bank. Nie ma się co denerwować, bo jesteś już na ostatniej prostej.

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 26 z 27 (3 726 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja wstepna

Aidulakxdd udalo sie dostac odpowiedz?

Odpowiedz
0 Lajków
Marco123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
2
07-04-2020
Wiadomość 27 z 27 (3 577 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy