Odpowiedz

Re.: Decyzja ostateczna

Ludzie kochani z 04.02 juz jest jakas decyzja ostateczna? Bo mi sie juz konczy cierpliwosc... czekam i czekam i czekam,doradca jak mnie juz slyszy to pewnie ma dosc. Pozdrawiam cierpliwie oczekujacych..

Odpowiedz
0 Lajków
lukasz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
09-03-2016
Wiadomość 31 z 100 (15 687 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Mój wniosek miał być w centrali podobno 11.02 UWAGA do dzisiaj nie mam decyzji wstępnej!! żadnego kontaktu!! mija 24 dzień roboczy...ciekawe jak długo jeszcze będę czekać. Jak można tak długo zwodzić klienta. Co mnie to obchodzi, że jest dużo wniosków w realizacji i że ANALITYCY się nie wyrabiają. Zatrudnijcie ludzi do pracy, skoro podwyższacie opłaty za chociażby prowadzenie rachunków to stać was na szersze grono pracowników.Tyle w temacie.
ania-fiolek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
15-03-2016
Wiadomość 32 z 100 (15 678 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Dokładnie powinni się przygotować i zatrudnić odpowiednio więcej pracowników. Niestety czas oczekiwania zniechęca. Wczoraj się dowiedziałam, że pomimo tego że wniosek był zarejestrowany 05.02 to po poprawieniu jednego dokumentu został ponownie zarejestrowany 08.03, czyli znowu czekam jakbym złożyła wniosek miesiąc później. A w innym banku decyzja w 2 dni... nieco drożej wychodzi, ale bez problemów, bez 2 miesięcy czekania i stersu.

Odpowiedz
0 Lajków
Susu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
29-02-2016
Wiadomość 33 z 100 (15 579 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

A jaki to inny bank? bo ja juz tez  nie mam zamiaru czekac i jak dzisiaj nie bedzie decyzji ostatecznej to wycofuje wniosek.

Odpowiedz
0 Lajków
lukasz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
09-03-2016
Wiadomość 34 z 100 (15 562 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

@lukasz

Wycofywanie wniosku nie ma sensu, skoro już tak długo czekałeś.

Jeśli złożysz do innego banku to tam i tak będziesz musiał czekać.

 

Lepiej złoż wniosek także gdzie indziej, ale tutaj pozostaw sprawy swojemu biegowi - może się okazać, że za jakiś czas otrzymasz ostatecznie dwie decyzje i będziesz miał po prostu lepszy wybór Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
lukech
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-02-2016
Wiadomość 35 z 100 (15 559 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

mój wniosek z 4.02 dostał 14.03 decyzję ostateczną, dziś podpisuję umowę

talkaqwe
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
2
26-02-2016
Wiadomość 36 z 100 (15 552 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Mój wniosek złożony 29.01 i nadal czekam na decyzje ostateczną i ciągły stres

Odpowiedz
0 Lajków
emha84
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-03-2016
Wiadomość 37 z 100 (15 528 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

@emha84 a powiedz proszę jakie były u Ciebie terminy wydania decycji wstępnej i kiedy była wizyta rzeczoznawcy?

Odpowiedz
0 Lajków
Burbery
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
2
01-03-2016
Wiadomość 38 z 100 (15 522 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

u mnie było tak 29.01 złożenie wniosku, 25 luty decyzja wstępna (pozytywna)w tym samym dniu wpłaciłam 350zł, rzeczoznawca nawet nie poinformował że jedzie na wycenę no ale cóz był tam 02.03 i nadal czekam miało byc  wszystko w 3 tygodnie do wypłaty kredytu a dzisiaj mija 33 dzień roboczy i nadal nicEmotikon: Wściekły

Odpowiedz
0 Lajków
emha84
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-03-2016
Wiadomość 39 z 100 (15 474 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Cyrk na kółkach jednym słowem. Mija 25 dzień roboczy i nawet nikt nie raczy się ze mną skontaktować. A gdzie jeszcze rzeczoznawca itd. Ręce opadają zwyczajnie. Powinni informować nas o statusie sprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
ania-fiolek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
15-03-2016
Wiadomość 40 z 100 (15 435 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy