Odpowiedz

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Polly faktycznie czas rozpatrzenia wniosków w ostatnim czasie jest dłuższy. Bardzo przepraszamy i prosimy o cierpliwość. Jest to związane z tym, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna i mamy bardzo dużą ilość wniosków. 
Jeżeli zaakceptowałaś decyzję wstępną, nie musisz się obawiać, że będziesz musiała składać wszystkie dokumenty od nowa. W sytuacji gdy powód przekroczenia czasu nie jest spowodowany brakiem dostarczenia dokumentów czy spełnieniem innych warunków przez Ciebie, Twój wniosek będzie nadal weryfikowany zgodnie z kolejnością.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 11 z 21 (4 628 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

Dzień dobry.

Wniosek złożony około 20.04.2021 r. Po długim oczekiwaniu i ciągłym komunikacie "oczekujemy na dokumenty....", które oczywiście wszystkie dostarczone, wreszcie 15.07.2021 r. informacja zmienia się na " wygląda że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję". Mija tak kilka dni, po czym znów informacja "oczekujemy na dokumenty...."  Proszą o dostarczenie zaświadczenia o zarobkach, bo poprzednie jest za stare. Zaświadczenie dostarczone i do dziś nic się nie zmienia. Ręce opadają, ponad trzy miesiące i nadal nie ma decyzji.

Odpowiedz
0 Lajków
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 12 z 21 (4 501 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

3 miesiące!!!! To se jeszcze poczekam. Widocznie słowa pracownikow banku na forum o jak najszybszym rozpatrywaniu wniosków nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Kłamstwo w żywe oczy. Tak jak wcześniej pisalem czekam jeszcze 4 dni do do końca miesiaca i kończe działalność z tym bankiem i jego biurokratyczną machiną.
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 13 z 21 (4 469 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

Ja też jestem zmuszony złożyć wniosek do innego banku. Deweloper nie będzie czekał wiecznie, aż uzyskamy kredyt.

Odpowiedz
0 Lajków
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 14 z 21 (4 461 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

Dziękuję. Widzę, że aktualnie decyzje wydawane są dla wniosków z 1/2 czerwca i trochę jakby utknęło od piątku. Czekam na wnioski z 8 czerwca, więc może już niedługo.

Odpowiedz
0 Lajków
Polly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
22-07-2021
Wiadomość 15 z 21 (4 445 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Ile czasu trwa wydawanie decyzji dla danego dnia? Mój wniosek zmienił status na  "analiza dokumentów"  02.06. i jestem ciekaw kiedy mogę się spodziewać decyzji. Od poniedziałku strona pokazuje, że wnioski z 1/2 czerwca mają wydawane decyzje. Zbliża mi się termin płatności dla dewelopera i nie wiem czym mam czekać czy podpisywać umowę z innym bankiem.

Odpowiedz
0 Lajków
JNow
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-07-2021
Wiadomość 16 z 21 (4 410 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

A czy skladal Pan operat szacunkowy wraz z wnioskiem Emotikon: Szczęśliwy?
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 17 z 21 (4 397 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Tak, operat był złożony 26.05

Odpowiedz
0 Lajków
JNow
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-07-2021
Wiadomość 18 z 21 (4 348 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Ja wczoraj otrzymałam decyzję ostateczna pozytywna 😁 wniosek składałam 11.05
A 30.06 miałam decyzję wstępna ... Wczoraj 27.07 decyzja ostateczna ... Troszkę trwało ale było warto
Odpowiedz
0 Lajków
Judka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
1
18-06-2021
Wiadomość 19 z 21 (4 306 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

[ Edytowane ]

Gratulacje Judka. 

U mnie niestety bez zmian, wciąż informacja "Czekamy na dodatkowe dokumenty....", chociaż wszystko dostarczone. Wniosek jak już pisałem złożony pod koniec kwietnia.  Najgorsze jest to, że nie jestem w stanie nic w banku się dowiedzieć, bo wniosek złożony przez doradcę finansowego i tylko z nim bank rozmawia. Doradca twierdzi, że wszystko o co prosi bank, a są to wciąż te same dokumenty, dostarcza na czas.

Odpowiedz
0 Lajków
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 20 z 21 (4 218 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy