Odpowiedz

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Polly faktycznie czas rozpatrzenia wniosków w ostatnim czasie jest dłuższy. Bardzo przepraszamy i prosimy o cierpliwość. Jest to związane z tym, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna i mamy bardzo dużą ilość wniosków. 
Jeżeli zaakceptowałaś decyzję wstępną, nie musisz się obawiać, że będziesz musiała składać wszystkie dokumenty od nowa. W sytuacji gdy powód przekroczenia czasu nie jest spowodowany brakiem dostarczenia dokumentów czy spełnieniem innych warunków przez Ciebie, Twój wniosek będzie nadal weryfikowany zgodnie z kolejnością.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 11 z 21 (4 566 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

Dzień dobry.

Wniosek złożony około 20.04.2021 r. Po długim oczekiwaniu i ciągłym komunikacie "oczekujemy na dokumenty....", które oczywiście wszystkie dostarczone, wreszcie 15.07.2021 r. informacja zmienia się na " wygląda że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję". Mija tak kilka dni, po czym znów informacja "oczekujemy na dokumenty...."  Proszą o dostarczenie zaświadczenia o zarobkach, bo poprzednie jest za stare. Zaświadczenie dostarczone i do dziś nic się nie zmienia. Ręce opadają, ponad trzy miesiące i nadal nie ma decyzji.

Odpowiedz
0 Lajków
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 12 z 21 (4 439 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

3 miesiące!!!! To se jeszcze poczekam. Widocznie słowa pracownikow banku na forum o jak najszybszym rozpatrywaniu wniosków nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Kłamstwo w żywe oczy. Tak jak wcześniej pisalem czekam jeszcze 4 dni do do końca miesiaca i kończe działalność z tym bankiem i jego biurokratyczną machiną.
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 13 z 21 (4 407 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

Ja też jestem zmuszony złożyć wniosek do innego banku. Deweloper nie będzie czekał wiecznie, aż uzyskamy kredyt.

Odpowiedz
0 Lajków
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 14 z 21 (4 399 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredycie

Dziękuję. Widzę, że aktualnie decyzje wydawane są dla wniosków z 1/2 czerwca i trochę jakby utknęło od piątku. Czekam na wnioski z 8 czerwca, więc może już niedługo.

Odpowiedz
0 Lajków
Polly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
22-07-2021
Wiadomość 15 z 21 (4 383 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Ile czasu trwa wydawanie decyzji dla danego dnia? Mój wniosek zmienił status na  "analiza dokumentów"  02.06. i jestem ciekaw kiedy mogę się spodziewać decyzji. Od poniedziałku strona pokazuje, że wnioski z 1/2 czerwca mają wydawane decyzje. Zbliża mi się termin płatności dla dewelopera i nie wiem czym mam czekać czy podpisywać umowę z innym bankiem.

Odpowiedz
0 Lajków
JNow
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-07-2021
Wiadomość 16 z 21 (4 348 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

A czy skladal Pan operat szacunkowy wraz z wnioskiem Emotikon: Szczęśliwy?
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 17 z 21 (4 335 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Tak, operat był złożony 26.05

Odpowiedz
0 Lajków
JNow
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-07-2021
Wiadomość 18 z 21 (4 286 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

Ja wczoraj otrzymałam decyzję ostateczna pozytywna 😁 wniosek składałam 11.05
A 30.06 miałam decyzję wstępna ... Wczoraj 27.07 decyzja ostateczna ... Troszkę trwało ale było warto
Odpowiedz
0 Lajków
Judka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
1
18-06-2021
Wiadomość 19 z 21 (4 244 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja o kredycie

[ Edytowane ]

Gratulacje Judka. 

U mnie niestety bez zmian, wciąż informacja "Czekamy na dodatkowe dokumenty....", chociaż wszystko dostarczone. Wniosek jak już pisałem złożony pod koniec kwietnia.  Najgorsze jest to, że nie jestem w stanie nic w banku się dowiedzieć, bo wniosek złożony przez doradcę finansowego i tylko z nim bank rozmawia. Doradca twierdzi, że wszystko o co prosi bank, a są to wciąż te same dokumenty, dostarcza na czas.

Odpowiedz
0 Lajków
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 20 z 21 (4 156 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy