Odpowiedz

Decyzja negatywna.

Witam,

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem decyzję negatywną dotyczącą kredytu hipotecznego. W wiadomości otrzymałem następujące informację, że odmowa udzielenia kredytu hipotecznego dokonana została na podstawie informacji zgromadzonych w wewnętrznym zbiorze danych Banku oraz regulacji wewnętrznych banku. Średnio z tego można wywnioskować jaki to jest powód a z tego lakonicznego opisu mogą ich być miliony. Nigdzie nie znalazłem bardziej szczegółowych informacji. Jak mogę się dowiedzieć o co dokładnie chodzi? Spotkał się ktoś z Was z takim czymś?

Odpowiedz
0 Lajków
Dzanar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 343 wyświetleń)

Re: Decyzja negatywna.

@Dzanar Przykro mi, że otrzymałaś negatywną decyzję kredytową. Tutaj niestety nie możemy sprawdzić powodu tej decyzji. Jeśli zależy Ci na dodatkowych informacjach, to zgłoś nam reklamację na tę decyzję przez czat w Moim ING, telefon na numer 32 357 00 69 lub w oddziale.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 222 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzy

...

25-04-2024
Podejmujemy decyzje - ile trwa?

ING ile wkońcu trwa etap 5 “ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”?! Bo 4 dni robocze już minęły…

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My nadal czekamy. Dzisiaj czwarty dzień roboczy.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy