Odpowiedz

Decyzja negatywna.

Witam,

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem decyzję negatywną dotyczącą kredytu hipotecznego. W wiadomości otrzymałem następujące informację, że odmowa udzielenia kredytu hipotecznego dokonana została na podstawie informacji zgromadzonych w wewnętrznym zbiorze danych Banku oraz regulacji wewnętrznych banku. Średnio z tego można wywnioskować jaki to jest powód a z tego lakonicznego opisu mogą ich być miliony. Nigdzie nie znalazłem bardziej szczegółowych informacji. Jak mogę się dowiedzieć o co dokładnie chodzi? Spotkał się ktoś z Was z takim czymś?

Odpowiedz
0 Lajków
Dzanar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 332 wyświetleń)

Re: Decyzja negatywna.

@Dzanar Przykro mi, że otrzymałaś negatywną decyzję kredytową. Tutaj niestety nie możemy sprawdzić powodu tej decyzji. Jeśli zależy Ci na dodatkowych informacjach, to zgłoś nam reklamację na tę decyzję przez czat w Moim ING, telefon na numer 32 357 00 69 lub w oddziale.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 211 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy