Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Długość umowy, a zmiana pracy.

Dzień dobry,

 

mam pytanie w związku ze zmianą pracy na lepiej płatna. Z dniem 1.06 zaczynam nowe wyzwanie zawodowe i dostanę umowę o pracę na czas 3msc., a następnie przewidziana jest na okres 12 msc. Przechodzę od starego pracodawcy po 3 latach pracy i zachowam ciągłość pracy tzn. kończę obecną dnia 27.05.

 

W związku z tym po jakim okresie mogę starać się o kredyt hipoteczny? Czy dopiero jak dostanę umowę na czas nieokreślony czy np. na początku jak rozpocznę okres 12msc.?

 

Dodatkowo chcę go wziąć z partnerką która ma umowę od 01.02 na okres 3lat, jednak w październiku spodziewamy się dziecka. Czy będzie możliwość policzyć jej dochody do wniosku kredytowego?

Odpowiedz
0 Lajków
MacGinter
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 454 wyświetleń)

Re: Długość umowy, a zmiana pracy.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Na dzień złożenia wniosku umowa musi być ważna przez min. 12 miesięcy. 

W związku z tym, wniosek możesz złożyć tylko w jednym dniu - podpisania nowej umowy o pracę. Rozwiązaniem może być umowa np. na 13 miesięcy. Porozmawiaj z pracodawcą, być może będzie taka możliwość, przez co nie będziesz musiał czekać całego roku, aby złożyć wniosek Emotikon: Szczęśliwy

Dochody Twojej żony możemy wziąć pod uwagę i taki wniosek możecie złożyć razem, przez co wasza zdolność kredytowa będzie większa. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 323 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy