Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Uruchomienie pierwszej transzy kredytu na budowę domu

Cześć,

posiadam pozytywną decyzję na kredyt budowlano-hipoteczny. Zgodnie z Umową wymagane dokumenty do udokumentowania wkładu własnego to m.in. faktury za materiały niewbudowane. Czy faktura, w tytule której wpisana jest "usługa budowlana" lub "zadatek na usługę budowlaną" będzie stanowiła dla banku potwierdzenie wniesionego wkładu? Dotyczy to etapów budowy, które jeszcze nie zostały wykonane, a Wykonawca oczekuje ode mnie płatności przed rozpoczęciem prac. Takie faktury dotyczą zarówno wykonania prac, jaki i zakupów materiałów. 

Dodatkowo prośba o informację czy posiadając działkę o wartości 375 000 zł, na którą posiadam kredyt hipoteczny w ING na kwotę 296 000 zł, to czy różnica pomiędzy tymi kwotami może zostać uznana za moją inwestycję w niezbędny wkład własny do uruchomienia pierwszej transzy kredytu na budowę domu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
nosek88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (704 wyświetleń)

Re: Uruchomienie pierwszej transzy kredytu na budowę domu

Niestety tutaj nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Nie mamy wglądu w warunki Twojej umowy. 

Skontaktuj się z doradcą, u którego składałeś wniosek, odpowie na wszystkie Twoje wątpliwościEmotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
303
60
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (634 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Powolne działanie aplikacji ing

Dobry Wieczór!

Mam pytanie, ponieważ posiadam telefon Samsung s22 na androidzie 13 i wszystkie inne aplikację chodzą płynnie, a moje ing chodzi strasznie mozolnie.

Na innym modelu, który miałem wcześnie

...

01-12-2022
Aplikacja na androidzie sama sie uruchamia

Witam.
Od niedawna aplikacja na telefonie sama sie włącza co jest cholernie denerwujące, zwlaszcza, że przerywa to co akurat robie, przerywa mi nagrywanie filmów (a telefon jest akurat jedynym narzedzi...

01-12-2022
Re: Moje kredyty zniknęły

Zależy mi na wyjaśnieniu Twojej sytuacji, ale tu nie mam dostępu do Twoich danych i nie jestem w stanie tego sprawdzić i wyjaśnić dla Ciebie. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości intern

...

30-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy