Odpowiedz

Czasy procesowe

W dniu 15.06.2021 zmienił mi się status na "wynik analizy" i przyszła informacja o konieczności opłaceniu wyceny nieruchomości, co zrobiliśmy tego samego dnia. Nadal jednak nasz wniosek jest na etapie 3 - wynik analizy. Kiedy zatem wniosek przeskoczy do wyceny nieruchomości? Jak mam realnie policzyć, kiedy dostanę ostateczną decyzję, skoro ING podaje tylko czasy procesowe dla etapów, ale te etapy są przerywane takimi właśnie sytuacjami,że nie wiadomo, co się dzieje. Deweloper chce mi wpisać płatność transzy, a jak mam to policzyć?
Odpowiedz
0 Lajków
Joanna_M
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-06-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 930 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe

Na każdym etapie wniosku możemy poprosić o dodatkowe dokumenty, jeśli ich potrzebujemy do podjęcia decyzji.
Niestety, ale przez forum nie możemy sprawdzić statusu Twojego wniosku. Prosimy, skontaktuj się ze swoim doradcą kredytowym. 
Opiekun przekaże Ci aktualne informacje. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 870 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe

Dziękuję, przez infolinię udało mi się wyjaśnić, coś się dzieje. Niestety zawalił mój "opiekun" wniosku. Jak wygląda procedura skargi na opiekuna? Wykazuje się taka niekompetencja,że brak mi sił,żeby kontynuować ten proces.
Odpowiedz
0 Lajków
Joanna_M
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-06-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 865 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe

Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Możesz zgłosić w tej sprawie reklamację na kilka sposobów:

  • przez czat w Moim ING,
  • telefonicznie +48 32 357 00 57,
  • osobiście w oddziale.

***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (2 702 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy