Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

Witam
Czy orientuje się ktoś jaki jest aktualnie czas procesowania wniosku wraz z kompletem dokumentów (operatem itp.)?

Wniosek wraz z kompletem złożyliśmy 15 stycznia, a dziś 21 stycznia wniosek wskoczył na krok 2 ('Analizujemy dokument') na stronie (https://forms.ingbank.pl/statuswniosku/)

Z kolei na stronie (https://www.ing.pl/partner/hipoteka/proces-kredytowy) widnieje informacja o orientacyjnym czasie na każdym kroku, jednak niejasny jest dla mnie czas dla kroku drugiego - "Czasy nie uwzględniają wniosków, które trafiają na Wyższy Szczebel Decyzyjny lub które są kompletne i mogą od razu zostać skierowane do decyzji ostatecznej bez decyzji wstępnej. Potrzebujemy dodatkowo 2-3 dni aby zweryfikować wartość nieruchomości z operatu." Jaki w takim razie może być czas oczekiwania na decyzję w przypadku wniosku kompletnego razem z operatem, zaświadczeniami od pracodawców, umową przedwstępną oraz potwierdzeniami przelewów (jeden z wnioskodawców ma konto w ING) ?

Odpowiedz
0 Lajków
maciej44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-01-2021
Wiadomość 1 z 6 (5 097 wyświetleń)

Re.: Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

Celuje, że marzec.
johnmakaron
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
12
12-11-2020
Wiadomość 2 z 6 (5 077 wyświetleń)

Re: Re.: Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

@maciej44 Decyzję w sprawie Twojego wniosku powinieneś otrzymać na przełomie lutego i marca. Informacje na temat Twojego wniosku i czasu poszczególnych etapów przekaże Ci specjalista u którego składałeś wniosek.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 3 z 6 (4 958 wyświetleń)

Re.: Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

A co jeśli przeszliśmy pozytywnie analizę wniosku 19 stycznia, potrzebne było uzupełnienie wniosku, dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia. Operat był złożony razem z wnioskiem. Ile możemy jeszcze czekać na decyzje ostateczną ?
Odpowiedz
0 Lajków
Annpop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
27-12-2020
Wiadomość 4 z 6 (4 927 wyświetleń)

Re: Re.: Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

@Annpop zapewniam, że decyzje podejmujemy jak najszybciej jest to możliwe. Więcej szczegółów może podać Ci specjalista, u którego kompletowałeś dokumenty. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 5 z 6 (4 847 wyświetleń)

Re: Re.: Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

Dziękuje Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
Annpop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
27-12-2020
Wiadomość 6 z 6 (4 799 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy