Odpowiedz

Czas oczekiwania

Wniosek złożony 27 maja przez pośrednika, obecnie od tygodnia stastus 2. Jak długo trwa analiza?
Odpowiedz
0 Lajków
Jadzia1009
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
19-07-2021
Wiadomość 1 z 14 (4 127 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Tutaj nie mamy jak sprawdzić żadnych szczegółów, ponieważ nie mamy dostępu do Twojego wniosku. Prosimy o kontakt z pośrednikiem - wszystko Ci wytłumaczy Emotikon: Szczęśliwy 
 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 14 (4 052 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Cóż jak pamiętam ( bo rednie czasy procesów zostaly usuniete przez ing ze strony do wglądu) ze tydzien temu bylo to 28 dni roboczych. Nie wiele sie zmienilo od tego czasu ( czyli dalej maja opóźnienia)bo np ja mam dalej na wycenie która prowadzona jest od 30 czerwca wiec nie 10 dni roboczych tylko 15. Masakra a za pare dni konczy mi sie termin podpisania umowy
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 3 z 14 (4 048 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Ing stanęło chyba zupełnie w miejscu, 5 dzień analiza z 31 maja. Wg moich obliczeń oczekiwanie to 31 dni roboczych, tyle dziś mija u mnie
Odpowiedz
0 Lajków
Katarzyna871
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
2
20-07-2021
Wiadomość 4 z 14 (4 020 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Przy składaniu wniosku dostałam informację że wstepna decyzja jest po miesiącu a zaraz mina dwa... więcej informacji doradca mi nie udzieli
Odpowiedz
0 Lajków
Jadzia1009
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
19-07-2021
Wiadomość 5 z 14 (3 983 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Przed godziną była aktualizacja, niech Pan zerknie, czasy procesowe zostały cofnięte. Czy mógłby ktoś z pracowników ING wytłumaczyć mi jak to się dzieje? I gdzie składać ewentualne zażalenia? Czy to błąd, jedni dostają decyzje w tydzień, inni dwa miesiące. A dziś najpierw podany czas z 31 maja, a teraz 28 maja.
Katarzyna871
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
2
20-07-2021
Wiadomość 6 z 14 (3 961 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

No nie wierze ING czy to oznacza że poczekam sobie jeszcze 2 tygodnie ??? Ja nie mam tyle czasu bo musze podpisac umowe główną do 30 lipca. Powoli zastanawiam się nad tym czy nie przeniesc konta osobistego i procesu kredytowego do PKO BP bo mam pewnosc ze caly proces zajmie tam 3 tygodnie a nie 2 miesiące ( prosze mi nie pisać żebym szedł do specjalisty u którego skladalem domumenty ,bo slysze u nego tylko - Decyzja będzie w najbliższym czasie). Prosiłbym jeśli można o informacje ile obecnie trwają poszeczególne procesy podczaz wnioskowania o kredyt hipoteczny AKTUALNIE bo na stronie ING już ich nie ma ( chodzi mi o przedział dni). Jeśli taki jest początek to jak bedzie przez 35 lat splacania kredytu??- w zakresie terminowosci. Nie rozumiem jak to jest że większe banki są w stanie przerobić tyle wniosków a ING tylko kupuje sobie czas prosząc np o dodatkowe dokumenty ktore byly dostarczane na początku ale straciły ważność przez długość procesu o nabycie kredytu..
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 7 z 14 (3 940 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Ja po 44 dniu roboczym mialam analizę dopiero masakra i dalej się ciągnie dzis znow zaswiadczenie o dochodach musiałam dać i czekamy od 14 maja
Odpowiedz
0 Lajków
Nomi1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-07-2021
Wiadomość 8 z 14 (3 927 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Ja dostałam decyzję wstępną po 36 dniach roboczych. Wniosek był złożony kompletny, z operatem. 

Teraz czekam na decyzję ostateczną, zobaczymy czy się wyrobią do końca lipca. I tak, też mam do końca lipca zaklepane mieszkanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
zniecierpliwion
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-07-2021
Wiadomość 9 z 14 (3 772 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Czy sprawdzajac po numerze wniosku statsus wniosku bedzir tam faktycznie informacja o kolejnym etapie? Czy raczej bank lub pośrednik informuje o jakimś postepie?
Odpowiedz
0 Lajków
Jadzia1009
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
19-07-2021
Wiadomość 10 z 14 (3 747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy