Odpowiedz

Czas oczekiwania

Wniosek złożony 27 maja przez pośrednika, obecnie od tygodnia stastus 2. Jak długo trwa analiza?
Odpowiedz
0 Lajków
Jadzia1009
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
19-07-2021
Wiadomość 1 z 14 (4 207 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Tutaj nie mamy jak sprawdzić żadnych szczegółów, ponieważ nie mamy dostępu do Twojego wniosku. Prosimy o kontakt z pośrednikiem - wszystko Ci wytłumaczy Emotikon: Szczęśliwy 
 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 14 (4 132 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Cóż jak pamiętam ( bo rednie czasy procesów zostaly usuniete przez ing ze strony do wglądu) ze tydzien temu bylo to 28 dni roboczych. Nie wiele sie zmienilo od tego czasu ( czyli dalej maja opóźnienia)bo np ja mam dalej na wycenie która prowadzona jest od 30 czerwca wiec nie 10 dni roboczych tylko 15. Masakra a za pare dni konczy mi sie termin podpisania umowy
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 3 z 14 (4 128 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Ing stanęło chyba zupełnie w miejscu, 5 dzień analiza z 31 maja. Wg moich obliczeń oczekiwanie to 31 dni roboczych, tyle dziś mija u mnie
Odpowiedz
0 Lajków
Katarzyna871
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
2
20-07-2021
Wiadomość 4 z 14 (4 100 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Przy składaniu wniosku dostałam informację że wstepna decyzja jest po miesiącu a zaraz mina dwa... więcej informacji doradca mi nie udzieli
Odpowiedz
0 Lajków
Jadzia1009
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
19-07-2021
Wiadomość 5 z 14 (4 063 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Przed godziną była aktualizacja, niech Pan zerknie, czasy procesowe zostały cofnięte. Czy mógłby ktoś z pracowników ING wytłumaczyć mi jak to się dzieje? I gdzie składać ewentualne zażalenia? Czy to błąd, jedni dostają decyzje w tydzień, inni dwa miesiące. A dziś najpierw podany czas z 31 maja, a teraz 28 maja.
Katarzyna871
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
2
20-07-2021
Wiadomość 6 z 14 (4 041 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

No nie wierze ING czy to oznacza że poczekam sobie jeszcze 2 tygodnie ??? Ja nie mam tyle czasu bo musze podpisac umowe główną do 30 lipca. Powoli zastanawiam się nad tym czy nie przeniesc konta osobistego i procesu kredytowego do PKO BP bo mam pewnosc ze caly proces zajmie tam 3 tygodnie a nie 2 miesiące ( prosze mi nie pisać żebym szedł do specjalisty u którego skladalem domumenty ,bo slysze u nego tylko - Decyzja będzie w najbliższym czasie). Prosiłbym jeśli można o informacje ile obecnie trwają poszeczególne procesy podczaz wnioskowania o kredyt hipoteczny AKTUALNIE bo na stronie ING już ich nie ma ( chodzi mi o przedział dni). Jeśli taki jest początek to jak bedzie przez 35 lat splacania kredytu??- w zakresie terminowosci. Nie rozumiem jak to jest że większe banki są w stanie przerobić tyle wniosków a ING tylko kupuje sobie czas prosząc np o dodatkowe dokumenty ktore byly dostarczane na początku ale straciły ważność przez długość procesu o nabycie kredytu..
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 7 z 14 (4 020 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Ja po 44 dniu roboczym mialam analizę dopiero masakra i dalej się ciągnie dzis znow zaswiadczenie o dochodach musiałam dać i czekamy od 14 maja
Odpowiedz
0 Lajków
Nomi1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-07-2021
Wiadomość 8 z 14 (4 007 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Ja dostałam decyzję wstępną po 36 dniach roboczych. Wniosek był złożony kompletny, z operatem. 

Teraz czekam na decyzję ostateczną, zobaczymy czy się wyrobią do końca lipca. I tak, też mam do końca lipca zaklepane mieszkanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
zniecierpliwion
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-07-2021
Wiadomość 9 z 14 (3 852 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania

Czy sprawdzajac po numerze wniosku statsus wniosku bedzir tam faktycznie informacja o kolejnym etapie? Czy raczej bank lub pośrednik informuje o jakimś postepie?
Odpowiedz
0 Lajków
Jadzia1009
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
19-07-2021
Wiadomość 10 z 14 (3 827 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy