Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas oczekiwania na wypłatę pierwszej transzy kredytu

Witam, mam pytanie jaki jest obecnie czas oczekiwania na uruchomienie kredytu hipotecznego? Umowa została podpisana a wszelkie niezbędne dokumenty dostarczone. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Bryan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
28-09-2019
Wiadomość 1 z 4 (9 825 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania na wypłatę pierwszej transzy kredytu

Kredyt uruchomimy maksymalnie do 10 dni kalendarzowych po podpisaniu umowy. 
Życzę szybkiej realizacji planów Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (9 797 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na wypłatę pierwszej transzy kredytu

Zgodnie z umową Bank ma 10 dni na wypłacenie transzy. Ale z tego co dzisiaj się dowiedzieliśmy (a akurat podpisywaliśmy Umowę i jednocześnie wnioskowaliśmy o pierwszą transzę), to wypłata jest realizowana faktycznie 1-2 dni po złożeniu kompletu dokumentów i podpisaniu dyspozycji.

 

W naszym przypadku akurat wypłata jest dla dewelopera i nie zależy nam na wcześniejszym wypłaceniu środków (dyspozycja dzisiaj z wypłatą 10.10), bo oznacza to płacenie odsetek za okres, gdzie jeszcze kwota nie była wymagana przez dewelopera.

Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 3 z 4 (9 695 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na wypłatę pierwszej transzy kredytu

Dziękuję za informację. Mi natomiast zależało na jak najszybszej wypłacie. Od dostarczenia kompletu dokentow minęło 6 dni i cisza...
Odpowiedz
0 Lajków
Bryan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
28-09-2019
Wiadomość 4 z 4 (9 612 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy