Odpowiedz

Czas oczekiwania na kredyt

Dzień dobry,

Czy jest tu ktoś, kto może w jakikolwiek sposób pomóc określić, czy dotrzymam terminu wpisanego w umowie przedwstępnej?

 

Wniosek kredytowy złożony ok. 20. marca.

2. kwietnia przyszedł mail, że wniosek trafił do analizy. Cały czas jest na etapie 2/6.

Żadnej dodatkowej dokumentacji po drodze nie trzeba było uzupełniać, operat szacunkowy sporządzony i dostarczony błyskawicznie we własnym zakresie.

Kwota kredytu bardzo niska jak na kredyty hipoteczne, ocena w BIK 'doskonała' (ING składał zapytanie w BIK 13. kwietnia).

Zatrudnienie w tym samym miejscu od ponad 10 lat, umowa na czas nieokreślony.

 

W umowie przedwstępnej mam wpisane, że kupię mieszkanie do 15. czerwca i coraz bardziej zaczynam się stresować, tym bardziej że mój doradca kredytowy mówi tylko, że no... są duże kolejki i dlatego tyle to trwa. I żeby być spokojnym.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-05-2024
Wiadomość 1 z 5 (5 972 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na kredyt

Ja zlozylem wniosek 15marca. No i tez cisza. Platforma zakorkowana - taka odpowiedz banku. Tez caly czas na etapie 2/6. A od pare dni w ogole nie moge sprawdzic wniosek w Moim ING. Pisze ze nie pobrano danych. No i co to znaczy nie wiadomo....

GreenSmoke
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
07-05-2024
Wiadomość 2 z 5 (5 916 wyświetleń)

Re: Czas oczekiwania na kredyt

W sprawie wniosku prosimy kontaktować się z doradcą, u którego wniosek był składany.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Były moderator
Były moderator icon
132
22
03-03-2023
Wiadomość 3 z 5 (5 828 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na kredyt

Dostałem dziś decyzję, cóż za miły sobotni poranek.

Krok 2/6 zmienił się od razu na 6/6.

Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-05-2024
Wiadomość 4 z 5 (5 472 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na kredyt

No a ja dostałem decyzję wczoraj. Też krok przeskoczył na 6/6, tylko decyzja negatywna bez podania przyczyny. 2 miesięcy bezsensownego oczekiwania. Już nie złożę tam nigdy wniosku hipotecznego.
Odpowiedz
0 Lajków
GreenSmoke
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
07-05-2024
Wiadomość 5 z 5 (5 460 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd aplikacji

Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??

07-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy