Odpowiedz

Czas decyzja wstępna aktualnie

Witam

Chciałbym zapytać osób, które w ostatnim czasie składały wnioski o kredyty hipoteczne - po jakim czasie otrzymaliście decyzję wstępną ?

Widzę różne wersje i tak się zastanawiam ile faktycznie trwa ten etap.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Patryk90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-11-2021
Wiadomość 1 z 6 (3 422 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

[ Edytowane ]

u nas 11 października złożone dokumenty przez doradce, decyzja wstepna 4 listopada.
Aktualnie czekamy na decyzję końcową po dostarczeniu wczoraj podpisanej umowy deweloperkiej i też jestem ciekaw ile czasu trwa ten końcowy proces a nie ukrywam ze zależy nam na czasie Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
michalkurowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
24-10-2021
Wiadomość 2 z 6 (3 384 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

Wniosek składany 30.09; decyzja wstępna 19.10; ostateczna warunkowa 25.10 i wtedy podpisanie umowy deweloperskiej; 6 dni od wgrania aktu ostateczna decyzja i umówienie spotkania.
Odpowiedz
0 Lajków
wa2
wa2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
18-11-2021
Wiadomość 3 z 6 (3 340 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

A jak długo czekaliście na umówienie spotkania ? Czy z dnia na dzień?
Odpowiedz
0 Lajków
michalkurowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
24-10-2021
Wiadomość 4 z 6 (3 296 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

[ Edytowane ]

Nasz doradca kredytowy od razu po ostatecznej decyzji Nas umawiał na spotkanie.

Odpowiedz
0 Lajków
wa2
wa2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
18-11-2021
Wiadomość 5 z 6 (3 173 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

Teraz czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w okresie maj- sierpień. Ja złożyłam wniosek 23 lipca, decyzja wstępna była 13 września, a ostateczna chyba 7 października. Wniosek złożony wraz z własną wyceną. Po decyzji wstepnej musiałam dostarczyć jedynie umowę (w  moim przypadku Deweloperską), w między czasie okazało się, że w akcie jest literówka wiec była podmiana aktu i finalna deycjza pozytywna 7 października. Kredyt mama na siebie, umowa o prace na czas nieokreslony. Umówienie spotkania w dogodnym dla nas terminie i placówce, ale wybralismy siedzibę głowną na Malczewskiego w Warszawie, bo tutaj jest głowna też placówka od kredytów hipotecznych, a chciałam miec pewnosc ze na moje pytania odpowie ktoś kto ma wiedzę o kredytach a nie zwykły pracownik placówki Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 6 z 6 (2 942 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy