Odpowiedz

Kredyt CHF a zdolność kredytowa

Od doradcy finansowego uzyskałem wiadomość, że posiadanie kredytu hipotecznego w CHF pozbawia mnie możliwości w ING uzyskania jakiegokolwiek kredytu hipotecznego. Rata kredytu w CHF wynosi trochę ponad 700 zł. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę, że po uwzględnieniu takiej kwoty gdyby kredyt był w PLN, odzyskuje zdolność kredytową, a z takim kredytem nie mam żadnej zdolności. Czy Bank w listopadzie br. wprowadził tak restrykcyjna politykę udzielenia kredytów hipotecznych.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (1 112 wyświetleń)

Re: Kredyt CHF a zdolność kredytowa

Posiadanie kredytu we Frankach Szwajcarskich nie wyklucza otrzymania nowego kredytu hipotecznego. Liczy się przede wszystkim Twoja zdolność kredytowa Emotikon: Szczęśliwy 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 044 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy