Odpowiedz

Czas decyzja wstępna aktualnie

Witam

Chciałbym zapytać osób, które w ostatnim czasie składały wnioski o kredyty hipoteczne - po jakim czasie otrzymaliście decyzję wstępną ?

Widzę różne wersje i tak się zastanawiam ile faktycznie trwa ten etap.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Patryk90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-11-2021
Wiadomość 1 z 6 (3 488 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

[ Edytowane ]

u nas 11 października złożone dokumenty przez doradce, decyzja wstepna 4 listopada.
Aktualnie czekamy na decyzję końcową po dostarczeniu wczoraj podpisanej umowy deweloperkiej i też jestem ciekaw ile czasu trwa ten końcowy proces a nie ukrywam ze zależy nam na czasie Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
michalkurowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
24-10-2021
Wiadomość 2 z 6 (3 450 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

Wniosek składany 30.09; decyzja wstępna 19.10; ostateczna warunkowa 25.10 i wtedy podpisanie umowy deweloperskiej; 6 dni od wgrania aktu ostateczna decyzja i umówienie spotkania.
Odpowiedz
0 Lajków
wa2
wa2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
18-11-2021
Wiadomość 3 z 6 (3 406 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

A jak długo czekaliście na umówienie spotkania ? Czy z dnia na dzień?
Odpowiedz
0 Lajków
michalkurowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
24-10-2021
Wiadomość 4 z 6 (3 362 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

[ Edytowane ]

Nasz doradca kredytowy od razu po ostatecznej decyzji Nas umawiał na spotkanie.

Odpowiedz
0 Lajków
wa2
wa2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
18-11-2021
Wiadomość 5 z 6 (3 239 wyświetleń)

Re.: Czas decyzja wstępna aktualnie

Teraz czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w okresie maj- sierpień. Ja złożyłam wniosek 23 lipca, decyzja wstępna była 13 września, a ostateczna chyba 7 października. Wniosek złożony wraz z własną wyceną. Po decyzji wstepnej musiałam dostarczyć jedynie umowę (w  moim przypadku Deweloperską), w między czasie okazało się, że w akcie jest literówka wiec była podmiana aktu i finalna deycjza pozytywna 7 października. Kredyt mama na siebie, umowa o prace na czas nieokreslony. Umówienie spotkania w dogodnym dla nas terminie i placówce, ale wybralismy siedzibę głowną na Malczewskiego w Warszawie, bo tutaj jest głowna też placówka od kredytów hipotecznych, a chciałam miec pewnosc ze na moje pytania odpowie ktoś kto ma wiedzę o kredytach a nie zwykły pracownik placówki Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 6 z 6 (3 008 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy