Odpowiedz

BIK a kredyt hipoteczny

Witam, 

 

Przy składaniu wniosku o kredyt przez pośrednika, na etapie "analizujemy dokumenty" miałam sprawdzany BIK (5 kwietnia). W dniu dzisiejszym, przy etapie "podejmujemy decyzję" również był sprawdzany BIK.

 

W tym przypadku mam 2 pytania:

 

1) Czy to normalne, że tak często mam sprawdzany BIK?

2) Jeżeli to się może zdarzyć, to w jakim odstępie czasu powinna zostać podjęta decyzja ostateczna?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Ryba
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (5 063 wyświetleń)

Re: BIK a kredyt hipoteczny

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. 

Tak, jest to prawidłowa sytuacja, że BIK weryfikowany jest parę razy. Jeśli chodzi o czasy, niestety nie jestem w stanie sprawdzić kiedy podejmiemy decyzję ostateczną. 

Wprowadzając numer wniosku na naszej stronie https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny lub po zalogowaniu do konta w Moje ING - możesz sprawdzić orientacyjny czas na wydanie decyzji ostatecznej. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
501
88
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (5 011 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy a dziennik budowy

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego

...

30-04-2026
Kredyt hipoteczny na dokończenie budowy a dziennik budowy

Dzień dobry,

od 2021 roku prowadzimy budowę domu jednorodzinnego. Budowa jest na etapie stanu surowego zamkniętego. We wrześniu planujemy ubiegać się o kredyt hipoteczny na jej dokończenie.

Napotkaliśmy

...

30-04-2026
Re: ING wsparcie Akcji „Łatwo x Cancer Fighters”

I my dołożyliśmy swoją cegiełkę 🧡

27-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy