Odpowiedz

Spełnienie warunków umowy

Mam w całości wypłacony kredyt, muszę spełnić trzy warunki do umowy kredytowej, czy jeżeli podpisze aneks w banku to obejmie te trzy warunki czy na każdy warunek muszę mieć aneks i w związku z tym ponieść potrójne koszty aneksu. Co się stanie jeśli nie dołączę warunków i nie podpisze aneksu skoro kredyt w całości mam wypłacony. O ile aneks wydłuży mi realizację warunków?
Odpowiedz
0 Lajków
jagodzianka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
1
26-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 213 wyświetleń)

Re: Spełnienie warunków umowy

Trudno jest nam się odnieść do Twojego pytania, nie znając szczegółów warunków oraz Twojej umowy. Skontaktuj się proszę z nami na czacie w Moje ING albo z naszymi doradcami telefonicznie (32 357 00 57), Ustalimy co będzie najlepszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
230
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 147 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy