Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Rata, a zmiana oprocentowania w tym samym dniu

Dzień dobry, 05.07 zmienia mi się oprocentowanie kredytu tego dnia przypada też dzień spłaty raty. Czy wysokość raty zostanie pobrana według, starego czy już zaktualizowanego oprocentowania?
Odpowiedz
0 Lajków
Luk241088
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
25-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 492 wyświetleń)

Re.: Rata, a zmiana oprocentowania w tym samym dniu

Pobiorą Ci jeszcze według starego oprocentowania, a po nowym odsetki będą narastały dopiero od dnia zmiany oprocentowania, czyli pierwsza płatność wg tego zaktualizowanego będzie 05.08. 

Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 457 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wypłata kredytu pytanie

Tutaj nie możemy sprawdzić tej dyspozycji. Mogą to sprawdzić nasi specjaliści hipoteczni, gdy potwierdzą dane w systemie. Tę informację powinnaś otrzymać od osoby, która kupiła mieszkanie i zlecała dy

...

17-04-2026
Re: Współwłasność działki a kredyt hipoteczny

W tej sprawie prosimy o kontakt z doradcą hipotecznym. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 

Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznym

...

17-04-2026
Re: Co się dzieje z odświeżaniem faktur w KSeF?

Prosimy, skontaktuj się z nami przez czat w bankowości internetowej. Sprawdzimy to. 

17-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy