Odpowiedz

Rezygnacja z transzy, a spłata

Czy z praktycznego punktu widzenia jest różnica między poniższymi dwoma wariantami?
1. Rezygnuję z transzy kredytu i wpłacam kwotę w tej wysokości bezpośrednio na rachunek dewelopera.
2. Uruchamiam transzę i tego samego dnia nadpłacam kredyt kwotą w wysokości tej transzy.
Odpowiedz
0 Lajków
rafall
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (387 wyświetleń)

Re: Rezygnacja z transzy, a spłata

W pierwszej opcji, będziemy potrzebować poświadczenia, że takie środki zostały przekazane do dewelopera, bądź, że masz je na koncie aby zrezygnować z transzy.

Natomiast druga opcja nie wymaga dodatkowych formalności. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
170
36
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (336 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy