Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Aneks do umowy i błyskawiczna decyzja

Witam,

30.09 składaliśmy wniosek o aneks do umowy o kredyt hipoteczny w celu zwiększenia kwoty kredytu. Dziś po wpisaniu numeru umowy widnieje informacja, że decyzja została podjęta. Czy jest to możliwe, że tak szybko zostaliśmy skreśleni lub ocenieni pozytywnie? Czekam na informację od pracownika banku, ale nie wiem czy dostanę ją w weekend, a ciekawość jest ogromna.
Odpowiedz
0 Lajków
baanaan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-10-2021
Wiadomość 1 z 3 (3 592 wyświetleń)

Re.: Aneks do umowy i błyskawiczna decyzja

Możliwe, obecnie jest mniej wniosków o kredyt niż w okresie np maj-lipiec. Czasy procesowe to potwierdzają, obecnie na analiza wstepna jest mniej niz 20 dni a wczesniej było to 40.

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 2 z 3 (3 501 wyświetleń)

Re: Aneks do umowy i błyskawiczna decyzja

@baanaan jest to możliwe. Jeśli specjalista jeszcze do Ciebie się nie odezwał, to proszę skontaktuj się z nim samodzielnie. Otrzymasz wówczas szczegóły decyzji



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
332
65
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 480 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy