Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

@Anka1981 

 

Niestety ale bank w przypadku każdej osoby chyba prosi o ponowne wykazanie dochodu po analizie wstępnej.

Ja jestem w takiej samej sytuacji. Wniosek złożony 05.03, tego samego dnia otrzymałam potwierdzenie na maila.

21.04 była wstępna decyzja i bank zażądał ponownie dokumentów... i teraz oczekuje dalej na decyzję...

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 11 z 42 (5 243 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

My również otrzymaliśmy decyzję wstępna pozytywną, poproszono nas o kolejne dokumenty. Dostarczyliśmy dokumenty i czekaliśmy na decyzję ostateczna. W dniu dzisiejszym przyszła informacja "przepraszamy ale nie możemy udzielić Ci kredytu" .
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 12 z 42 (5 239 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Jola, a czy było jakies uzasadnieie? Czy dokumenty które musieliście uzupełnić działały jakoś na waszą niekorzyść ?

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 13 z 42 (5 230 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

@jola2101

 

To nieciekawie...Jak widać wszystkiego można się spodziewać...

Mam nadzieję, że macie alternatywne wyjście w innym banku i tam się uda.

Ja dalej oczekuje na decyzję ale widzę , że nie ma co się nastawiać na ING...

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 14 z 42 (5 229 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Musieliśmy dostarczyć wpływy z ostatnich 3 miesięcy ponownie. Mieliśmy takie same dochody jak na początku składania wniosku w dniu 03.03.2020 r. ,oboje pracujemy.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 15 z 42 (5 226 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Nie było uzasadnienia. Tylko informacja,że nie mogą nam udzielić kredytu . Może pośrednik coś więcej powie dlaczego odrzucono wniosek.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 16 z 42 (5 224 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Agnieszka94

Właśnie brak alternatywy. Chcieliśmy złożyć do 3-4 banków ale pośrednik namówił,by złożyć tylko w ING,ze na pewno nie będzie problemu z kredytem. Więc złożyliśmy tylko w tym banku tak jak doradził nam pośrednik.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 17 z 42 (5 219 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Mieliście obydwoje UOP na czas nieokreślony? solidne dochody? Brak kart kredytowych i porządek w BIK? Warto, aby inne osoby czytające mogły porównać swoją sytuację do Twojej, każdy przypadek jest inny.

 

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 18 z 42 (5 216 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

To współczuję Emotikon: Smutny My całe szczęście złożyliśmy także wniosek do Millenium Bank i tam już otrzymaliśmy decyzję ostateczną pozytywną tak więc nie zostaje na lodzie choć oferta ING jest korzystniejsza dlatego jeszcze liczę na pozytywną odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 19 z 42 (5 211 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

to słabo.. najpierw dają decyzję pozytywną a potem nagle negatywną bez powodu.. mam nadzieję, ze inny bank potraktuje Was lepiej

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 20 z 42 (5 211 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy