Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

@Anka1981 

 

Niestety ale bank w przypadku każdej osoby chyba prosi o ponowne wykazanie dochodu po analizie wstępnej.

Ja jestem w takiej samej sytuacji. Wniosek złożony 05.03, tego samego dnia otrzymałam potwierdzenie na maila.

21.04 była wstępna decyzja i bank zażądał ponownie dokumentów... i teraz oczekuje dalej na decyzję...

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 11 z 42 (5 278 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

My również otrzymaliśmy decyzję wstępna pozytywną, poproszono nas o kolejne dokumenty. Dostarczyliśmy dokumenty i czekaliśmy na decyzję ostateczna. W dniu dzisiejszym przyszła informacja "przepraszamy ale nie możemy udzielić Ci kredytu" .
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 12 z 42 (5 274 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Jola, a czy było jakies uzasadnieie? Czy dokumenty które musieliście uzupełnić działały jakoś na waszą niekorzyść ?

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 13 z 42 (5 265 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

@jola2101

 

To nieciekawie...Jak widać wszystkiego można się spodziewać...

Mam nadzieję, że macie alternatywne wyjście w innym banku i tam się uda.

Ja dalej oczekuje na decyzję ale widzę , że nie ma co się nastawiać na ING...

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 14 z 42 (5 264 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Musieliśmy dostarczyć wpływy z ostatnich 3 miesięcy ponownie. Mieliśmy takie same dochody jak na początku składania wniosku w dniu 03.03.2020 r. ,oboje pracujemy.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 15 z 42 (5 261 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Nie było uzasadnienia. Tylko informacja,że nie mogą nam udzielić kredytu . Może pośrednik coś więcej powie dlaczego odrzucono wniosek.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 16 z 42 (5 259 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Agnieszka94

Właśnie brak alternatywy. Chcieliśmy złożyć do 3-4 banków ale pośrednik namówił,by złożyć tylko w ING,ze na pewno nie będzie problemu z kredytem. Więc złożyliśmy tylko w tym banku tak jak doradził nam pośrednik.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 17 z 42 (5 254 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Mieliście obydwoje UOP na czas nieokreślony? solidne dochody? Brak kart kredytowych i porządek w BIK? Warto, aby inne osoby czytające mogły porównać swoją sytuację do Twojej, każdy przypadek jest inny.

 

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 18 z 42 (5 251 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

To współczuję Emotikon: Smutny My całe szczęście złożyliśmy także wniosek do Millenium Bank i tam już otrzymaliśmy decyzję ostateczną pozytywną tak więc nie zostaje na lodzie choć oferta ING jest korzystniejsza dlatego jeszcze liczę na pozytywną odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 19 z 42 (5 246 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

to słabo.. najpierw dają decyzję pozytywną a potem nagle negatywną bez powodu.. mam nadzieję, ze inny bank potraktuje Was lepiej

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 20 z 42 (5 246 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy