Odpowiedz

Aktualizacja adresu

Cześć,

 

Zwracam się do Was z zapytaniem, ponieważ Konsultanci na czacie oraz na infolinii nie są w stanie mi pomóc.

 

Posiadam w ING kredyt hipoteczny wraz z żoną oraz kredyt gotówkowy który jest na żonę. Chcę zaktualizować adres stały, korespondencyjny oraz adres nieruchomości na kredycie hipotecznym. Swoje dane zaktualizowałem już w bankowości, która jest na mnie ale nadal dostajemy korespondencję papierową na stare adresy. W związku z tym, mam następujące pytania"

 

1. Jak zaktualizować mój adres stały, korespondencyjny oraz nieruchomości na kredycie hipotecznym?

2. Jak zaktualizować adres stały, korespondencyjny mojej żony która jest również kredytobiorcą kredytu hipotecznego i nie posiada bankowości elektronicznej?

3. Jak zaktualizować adres stały oraz korespondencyjny w umowie o kredyt gotówkowy który jest na moją żonę?

 

Liczę na Waszą pomoc.

 

Pozdrawiam

Adam

Odpowiedz
0 Lajków
adams1692
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 615 wyświetleń)

Re: Aktualizacja adresu

Adres do korespondencji zarówno Ty, jak i żona możecie zaktualizować: 
- w Moim ING ( każdy w swojej bankowości, wybierając po zalogowaniu Profil/Moje dane/Dane osobiste)
- dzwoniąc do nas - (32) 357 00 69.  
Adres zamieszkania możecie zmienić w Moim ING lub w naszym oddziale.
Aby zmienić adres nieruchomości, prosimy o przesłanie aktu notarialnego lub dokumentu nadania numeru porządkowego. Taki dokument możesz nam przesłać w Moim ING, wybierając kolejno: Kredyt hipoteczny/Wnioski/Potwierdzenie spełnienia warunków umownych.
 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 519 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy