Odpowiedz

Oszczędzania

Gdzie powinienem zainwestować pieniądze bo oferta banku nie zachęca.

Doradzacie?
Byle było bezpiecznie.
Odpowiedz
0 Lajków
MariuszS
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-03-2022
Wiadomość 1 z 3 (3 166 wyświetleń)

Re.: Oszczędzania

Wed. mnie oferta ING nie odbiega od ofert innych banków i jest dość szeroka. Masz konto walutowe, lokaty, Smart Saver, konto emerytalne, fundusze i dostęp do GPW. Myślę, że musisz się bardziej określić. Piszesz o inwestowaniu, a trochę niżej "Byle było bezpiecznie". Nie ma bezpiecznych inwestycji. Zawsze może pojawić się jakieś niespodziewane zdarzenie, jak aktualnie konflikt na granicy. Najbezpieczniejszą opcją jest Smart Saver. Poczytaj jak działa. Zawsze można z niego wypłacić pieniądze bez utraty odsetek, choć to tylko dla małych kwot. Za to dobrze wpisuje się w 'oszczędzanie'.
Odpowiedz
0 Lajków
szy
szy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
21-05-2020
Wiadomość 2 z 3 (3 154 wyświetleń)

Re: Oszczędzania

Informacje o inwestycjach i oszczędnościach w naszym banku znajdziesz na stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci. W przypadku inwestycji, zachęcam też do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły oferty i związane z tym ryzyko. Są dostępni pod numerem +48 32 357 00 20 lub na czacie (dni robocze 8:00 - 20:00, soboty 8:00 - 16:00).

 

Smart Saver, o którym wspomniał @szy, jest świetnym produktem jeśli chcesz regularnie oszczędzać małe kwoty. Działa to w ten sposób, że każdą Twoją płatność (kartą, przelewem itp.), zaokrąglamy (do 5 lub 10 zł) lub obliczamy z niej wskazany przez Ciebie procent (1-10%) i odkładamy na specjalne konto oszczędnościowe - Smart Saver. Oprocentowanie na tym koncie to obecnie 1,6% w skali roku dla kwoty do 5 000 zł i 0,05% powyżej 5 tys. zł. Więcej szczegółów znajdziesz też tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/smart-saver.

 

Jeśli masz jakieś pytania co do naszej oferty, postaramy się pomóc 😊


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (3 126 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy