Odpowiedz

Korekta odsetek OKO

W historii transakcji mojego OKO po naliczeniu odsetek i ich opodatkowaniu na koniec miesiąca, pojawiło się nowe naliczenie 08 sierpnia,wynoszące 0,01 zł określone jako korekta z opisem którego nie umiem rozszyfrować oraz z opodatkowaniem wynoszącym -0,01zł.

Skąd taka transakcja i dlaczego w takim terminie?

Odpowiedz
0 Lajków
Raczek87
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
09-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 331 wyświetleń)

Re: Korekta odsetek OKO

@Raczek87 Korekta wynika z faktu, że informacja o zmianie oprocentowania na koncie oszczędnościowym mogła dotrzeć do Ciebie z kilkudniowym opóźnieniem. W związku z czym wyrównaliśmy Twoje odsetki za ten czas do poprzedniej wartości- 0,7%. Niestety, jeśli był to grosz, to cały został przeznaczony na "podatek belki" Emotikon: Smutny Grosza nie da się rozbić na części. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 252 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy