Odpowiedz

ko przyrost salda

witam, czy ja dobrze rozumiem, ze jak oszczedzam na oko czy oko bonus i korzystam z promocji 4 msc na nowe srodki , to jezeli np. pare dni przed zakonczeniem promocji (dzien zakonczneia promocji  to saldo koncowe) na nim wycofam wszystkie srodki  (czyl bede mial 0 zl) to na koniec nie otrzymam tego oprocentowania 2,5% bo okaze sie ze w dniu poczatkowym badanai salda mialem np. 10 zl i nie jest zachowana zasada przyrostu salda ? troche to glupie jak tak bo w latwy sposob mozna stracic przez glupote nowe srodki oprocentowanie 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 978 wyświetleń)

Re: ko przyrost salda

Dokładnie tak to wygląda. Przyrost salda to nadwyżka sala końcowego nad saldem początkowym. Saldo początkowe nie zmienia się i ustalamy je na dany dzień, jaki wynika z regulaminu (teraz jest to 01.07.2019 r.) Taka zasada obowiązuje przy Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Inaczej jest przy ofercie Bonus na start (dla nowych klientów). Tutaj nie badamy salda początkowego i każda kwota przez pierwsze 4 miesiące jest objęta promocyjnym oprocentowaniem. Niezależnie ile pieniędzy będzie na rachunku po 4 miesiącach.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 862 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy