Odpowiedz

zamknięcie konta

[ Edytowane ]

Witam, założyłem konto mobi, czy to prawda że konto zostanie zamknięte po pół roku ciągłej nie aktywności?

Odpowiedz
0 Lajków
kamil1231603
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-07-2020
Wiadomość 1 z 5 (3 316 wyświetleń)

Re.: zamknięcie konta

 
Odpowiedz
0 Lajków
kamil1231603
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-07-2020
Wiadomość 2 z 5 (3 274 wyświetleń)

Re: Re.: zamknięcie konta

@kamil1231603 Nie wiem gdzie uzyskałeś taką informację. Konto nie zamknie się automatycznie. Musisz złożyć odpowiednią dyspozycję zamknięcia konta w oddziale banku lub korespondencyjnie. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (3 270 wyświetleń)

Zamknięcie konta

Czy możliwe jest zamknięcie konta bez wizyty w oddziale?
Odpowiedz
0 Lajków
ArtP_77
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-08-2020
Wiadomość 4 z 5 (3 237 wyświetleń)

Re: Zamknięcie konta

[ Edytowane ]

Dyspozycję zamknięcia konta osobistego możesz złożyć listownie w formie papierowej bez konieczności potwierdzenia podpisu notarialnie na adres ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice. Niezbędne dane, które należy wpisać na papierowej dyspozycji to:

  1. Dane osobowe: imię nazwisko, pełny adres zamieszkania, PESEL, (jeśli nie masz zamieszkania na terenie Polski nie jest on wymagany), rodzaj, serię, numer i datę ważności dowodu tożsamości.
  2. Dane konta: 26 cyfr numeru konta.

Dodatkowo w przypadku salda dodatniego przelej pieniądze na inne konto lub w pisemnej dyspozycji, proszę wskaż konto, którego jesteś właścicielem, na jaki mamy zrealizować dyspozycję. Jeśli saldo na koncie jest ujemne należy je wcześniej uzupełnić lub w pisemnej dyspozycji wskazać konto w naszym banku, z którego możemy taką dyspozycję zrealizować.

Możemy skontaktować się z Tobą, aby potwierdzić zamknięcie konta. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, zamkniemy konto od razu, jak otrzymamy Twoje pismo.

Zachęcam Cię do przemyślenia decyzji o zamknięciu konta. Większość kont prowadzimy bezpłatnie 😉

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 5 z 5 (3 188 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy