Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

Witam, Chcę założyć konto bez wychodzenia z domu i jako formę potwierdzenia tożsamości wybieram przelew z mojego banku. Moim bankiem jest BNP Paribas. Jednak po wybraniu tego banku przenosi mnie na stronę logowania która przez ten bank już nie jest używana. Bnp Paribas wprowadził nową bankowość internetową GO ONline. Dobrze by było gdyby podstawiła się właściwa strona. Proszę o odpowiedź czy planują Państwo taką zmianę. Niestety inne formy założenia rachunku mi nie odpowiadają.

Odpowiedz
0 Lajków
Fiszka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-04-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 967 wyświetleń)

Re: założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

Miło mi, że zainteresowała Cię nasza oferta 😊 Wiemy, że BNP Paribas jest w trakcie przebudowy swojej bankowości internetowej. Czasami zdarza się, że formularz przelewu kieruje do starej wersji usługi internetowej tego banku. Razem z dostawcą pracujemy już nad tym, żeby tak się nie działo. Niestety nie tylko od nas zależy, kiedy ten kłopot zostanie naprawiony. Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnego terminu 😥


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (3 895 wyświetleń)

Re.: założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

Prosze o pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
adamniegadam111
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-03-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 492 wyświetleń)

Re: Re.: założenie konta on line-przelew z BNP Paribas

adamniegadam111, w jakiej sprawie bankowej możemy pomóc?


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (2 422 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy