Odpowiedz

saldo rachunku-blokady

Mam okres rozliczeniowy 29.12-28.01, wypłata wpłynęła 28.01, na dzień 29.01  saldo rano 674 zł w tym blokada za płatność karta z poprzedniego dnia 477 zł. Kwotę 650 przelałam rano na inny rachunek, zostało w tej chwili 24 zł. Kolejna wypłata wejdzie prawdopodobnie 25.02. Mam zajęcie komornicze, kwota wolna 2100, ale jakie zatem saldo na początek kolejnego okresu rozliczeniowego wychodzi zatem? Boję się, że za duże i mi potrącą z rachunku przy kolejnej wypłacie...

Odpowiedz
0 Lajków
Asia17
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 595 wyświetleń)

Re: saldo rachunku-blokady

Kwota wolna i cykl rozliczeniowy dla konta to dwie inne kwestie. Kwota wolna dotyczy miesiąca kalendarzowego, a nie cyklu rozliczeniowego. Odnawia się z początkiem miesiąca. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 563 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy