Odpowiedz

jedno konto, dwie karty

Witam,

chciałbym prowadzić wspólne konto z dziewczyną - aby ułatwić gospodarowanie pieniędzmi.

Zależy mi, aby mieć konto na mnie lub dziewczynę lub wspólne - obojętne, do którego byłyby przypisane dwie karty do płatności w sklepach itp. Z tego konta chciałbym, aby móc płacić przez internet.

Ja i dziewczyna mamy konta w ING. - kwestia dołożenia kolejnego rachunku

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tomczyslaw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-01-2018
Wiadomość 1 z 5 (33 441 wyświetleń)

Re.: jedno konto, dwie karty

Obsługa banku zaleca w takich przypadkach, otwarcie konta Konfort ze względu na bezpłatne wypłaty z bankomatów. Otrzymacie do niego karty visa takie jakie otrzymuje się przy koncie Direct. Umożliwiają one płatność w internecie. Nowy rachunek będzie dla was widoczny w bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej w takim samej formie jak konta direct. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 5 (33 311 wyświetleń)

Re: jedno konto, dwie karty

tomczyslaw, każda osoba może posiadać aż 5 kont rozliczeniowych w każdej walucie. Macie z dziewczyną dwa rozwiązania:

1. Ty lub Twoja dziewczyna możecie w Moim ING otworzyć konto Direct. Za prowadzenie tego konta nie pobieramy żadnej opłaty. Następnie w Moim ING będzie możliwość dodania pełnomocnika. Zarówno właściciel jak i pełnomocnik może zamówić imienną kartą. W tym przypadku należy pamiętać, że pełnomocnictwo wygasa wraz z śmiercią właściciela konta. 

2. W naszej ofercie posiadamy konto Komfort. Jest to konto wspólne. Opłata miesięczna za to konto to 12 zł. Jedna osoba może otworzyć to konto w swojej bankowości internetowej. Aby dodać współwłaściciela, zapraszamy już Was wspólnie do wybranego oddziału. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 5 (33 387 wyświetleń)

Re: jedno konto, dwie karty

Czy do konta direct będzie można zamówić dwie karty?

Odpowiedz
0 Lajków
tomczyslaw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-01-2018
Wiadomość 4 z 5 (33 314 wyświetleń)

Re: jedno konto, dwie karty

@tomczyslaw Do konta Direct możesz posiadać po jednej karcie z każdego rodzaju. Możesz posiadać tradycyjną kartę debetową Visa Zbliżeniowa, kartę Zbliżak (mniejsza karta w formie naklejki), dodatkowo w naszej apce mobilnej możesz założyć kartę Mastercard w telefonie, która daje możliwość płacenia swoim smartfonem przy pomocy modułu NFC. 
Nie możesz natomiast posiadać 2 kart tego samego rodzaju.  


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 5 z 5 (33 227 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy