Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Zamknięcie konta spółki z powodu podejrzenia popełniła przestępstwa.

Dzień Dobry,
Jak jak w temacie.
Konta spółki zostały zamknięte "z podwodu podejrzenia popełnienia przestępstwa". Infolinia nie udziela informacji. Jak uzyskać informacje i dowiedzieć się o co chodzi ?
Odpowiedz
0 Lajków
danxdan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 363 wyświetleń)

Re: Zamknięcie konta spółki z powodu podejrzenia popełniła przestępstwa.

@danxdan Prawdopodobnie nie dostarczyliście nam wymaganych danych zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Przykro mi, natomiast bez sprawdzenia tych danych w systemie tego nie potwierdzimy. O powodzie wypowiedzenia umowy możemy poinformować jednego z reprezentantów po weryfikacji danych w Business Centre pod numerem +48 32 357 00 24.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
179
41
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 310 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: WPŁATOMAT ,,ZJADŁ,, PIENIĄDZE

Witam u mnie to samo numer sprawy 109078/092024 zjadło 3790 zł potrzebuję pieniądze na rachunki od piątku nic się nie dzieje

16-09-2024
Re.: Koniec stałej stopy - nadpłata i nowe warunki

i drugie pytanie co w sytuacji kiedy bank złoży mi propozycje nowych warunków np w grudniu a ja w styczniu nadpłacę kolejną transzę? Czy nastąpi zmiana warunków? I pytanie 3 - korzystałem z wakacji kr...

16-09-2024
Zamknięcie rachunku bankowego

Po jakim czasie bank zamyka nieużywany rachunek bankowy?

16-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy