25-01-2023 17:22
Dzień dobry.
Chciałbym wygenerować zaświadczenie, że jestem pełnomocnikiem konta osobistego. Niestety po wejściu w dostępne zaświadczenia nie posiadam takiej opcji. Po zalogowaniu z konta właściciela konta i wygenerowaniu zaświadczenia, nie ma tam wzmianki o pełnomocniku przypisanym do konta.
Jak mogę sobie z tym poradzić?
27-01-2023 12:09
Zaświadczenie dla takiego zakresu informacji zamówisz u nas na naszej infolinii pod numerem 32 357 00 69 lub w oddziale banku.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |