25-01-2023 17:22
Dzień dobry.
Chciałbym wygenerować zaświadczenie, że jestem pełnomocnikiem konta osobistego. Niestety po wejściu w dostępne zaświadczenia nie posiadam takiej opcji. Po zalogowaniu z konta właściciela konta i wygenerowaniu zaświadczenia, nie ma tam wzmianki o pełnomocniku przypisanym do konta.
Jak mogę sobie z tym poradzić?
27-01-2023 12:09
Zaświadczenie dla takiego zakresu informacji zamówisz u nas na naszej infolinii pod numerem 32 357 00 69 lub w oddziale banku.
Dzień dobry,
wejście do saloniku dla użytkownika Platynowej karty kredytowej Mastercard (4 bezpłatne, każde kolejne wejście 32 USD) oraz osób towarzyszących (2 bezpłatne, każde kolejne wejście 32 USD z
Dzień dobry,
w tej chwili nie wyszukasz i nie opłacisz parkingów w Gdyni. Jeśli chcesz parkować w tym mieście, skorzystaj z tradycyjnego parkomatu. W pozostałych miastach nasza usługa działa prawidłowo