14-02-2023 16:35
15-02-2023 17:07
Można dokonać wpłaty monet na swoje konto. Wybrane placówki mają obsługę kasową. Dostępność placówek z kasą, możesz sprawdzić na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial&filter=kasa
Prosimy o posegregowanie i przeliczenie monet przed wpłatą. Opłata za wpłatę na konto osobiste to 10 zł. Również na konto Mobi 13-17 lat. Za wpłatę gotówki z udziałem bilonu w ilości powyżej 500 sztuk w danym dniu kalendarzowym pobierzemy dodatkowo 30 zł.( za każde 500 szt.)
Obecnie nie pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcji, natomiast Twój głos przekazałam do odpowiedniej jednostki w banku ![]()
Proponuję dodanie w aplikacji ING opcję ręcznego odświeżania salda np. poprzez przeciągnięcie ekranu z góry na dół albo kliknięcie ikony. Teraz żeby sprawdzić aktualne saldo trzeba całkiem wyjść z apl
... 14-08-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |